%100 Verimlilik

Potansiyel müşteri en verimli şekilde

Web sitenizden sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler sizi Google Adwords sayesinde bulabilir. Adwords arama ağı reklamcılığında anahtar kelimeleriniz için tıklama başına belli bir ücret ödeyerek Google arama motorunda ilk sayfada çıkabilirsiniz.

Biz ne yapıyoruz?

Arama motoru reklam stratejilerini sizler için yapılandırıyor ve yönetiyoruz. Daha düşük bütçeler ile daha fazla kitleye ulaşıyor, Markanızı veya ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtmanız için siz Kurumsal İşletmelere destek veriyoruz.

En doğru reklam stratejisi planlayarak işi şansa bırakmadan işletmenizin büyümesine ve Dijital Dünyadaki varlıklarınızın daha fazla kitlelere ulaşmasını sağıyoruz.

Google Adwords Reklamlarının Avantajları:

  • Anahtar kelimelere dayalı bir arama ağı reklamında; Yalnızca ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara reklamınızı ulaştırmış olursunuz. Radyo, TV,  Gazete/Dergi ve katalog gibi genel bir reklama göre çok daha etkili, hedef kitlenize ulaşan ve düşük maliyetli bir reklam çalışmasıdır.
  • Reklama tıklanıp müşteriniz web sitenize ulaştığı zaman ödeme yaparsınız. Arama ağı reklamcılığında gösterimler için doğrudan herhangi bir ücret ödemesiniz,
  • Ölçülebilir, güvenilir, esnektir istediğiniz zaman tıklamalar ve maliyetleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Günlük, Haftalık veya Aylık  periyodlarda  ne kadar harcamak istediğinize kendiniz karar verirsiniz,
  • Gelişmiş hedefleme araçları ile doğru hedef kitleyi yakalayabilirsiniz.
  • Reklamlarınızı belirli bir şehir, bölge, ülke ya da küresel olarak yayınlayabilirsiniz.
  • Minimum harcama taahhüdü yoktur. Reklam yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.