Artık zamanı geldi

Markanızı büyütüyoruz

Bir işletmenin markasını, kalitesini ve hizmetini yansıtan Kurumsal Kimliğidir. Gerek baskılı mecralarda gerek Dijital Dünyada çok önemli bir yere sahip olan Kurumsal Kimlik içerisinde birden fazla tasarım ve çalışmayı barındırır.

Kurumsal Kimlik Ürünleri

Logo tasarımı, katalog/dergi tasarımı, ambalaj tasarımı, el ilanı/broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, e-katalog tasarımı, stiker/etiket tasarımı, cd kutusu ve kapak tasarımı, antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, taşınabilir usb bellek tasarımı, poşet/çanta tasarımı, kalem baskı tasarımı gibi bir çok kurumsal kimlik tasarımınız yapılmaktadır.

Ancak Dijital Dünyada bundan farklı değildir işletmenizin markasını ya da hizmetlerinizi yansıtabileceğiniz bir çok alan vardır ve bunların hepsi Kurumsal Kimliğe bağlı aynı konseptin çalışmalarıdır.

Örnek vermek gerekirse internet sitenizin renkleri, sosyal medya hesaplarınızın kapak ve profil fotoğrafları, Fiyat Teklifleriniz gibi, bu sebeple Kurumsal Kimlik Tasarımınız çok önemlidir.

 

Nasıl olur?

  • Müşterimizi iyi anlar, dinler ve sektörü ile alakalı yenilikleri araştırma ve analiz ederiz.
  • Bizden istenilen nedir? Müşterimize biz ne katabiliriz? Bu sorulardan yola çıkarak detaylı bir araştırma yapılır.
  • Yapılan sektörel araştırma ve analizden sonra rakip firmalarınızı analiz eder neler yaptıklarına bakarız.
  • Sizi en doğru şekilde kurumsal kimlik tasarımına yönlendiririz.

Bu saye de müşterimiz sektörde firmaları tarafından konuşulur ve firma bilinirliğiniz artar. Rakip firmalar da sizin için yapılan tasarımları takip edeceklerdir. Her zaman profesyonelliği hedefleyen firmamız kurumsal kimlik tasarım ve basım ile alakalı size her zaman en profesyonelini sunmaktadır.