HALA WEBSİTENİZ YOKMU?

İnternet'te yerinizi alın.

tamadami.com olarak mobil uyumlu, Google arama motoru dostu, SEO uyumlu web sitesi tasarımı yapıyoruz. Arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve web sitenize daha alakalı, organik trafik getirmenize yardımcı olacak kaliteli SEO hizmetleri sağlıyoruz.

Websitesi Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları daha önceden belirlenemeyip yapılacak olan internet sitesi firmanıza ve isteğinize göre tasarlanıp kodlanacağından her müşteriye aynı fiyatları vermemiz mümkün değil.

Bu sebeple rakipleriniz içerisinden veya beğendiğiniz birkaç internet sitesinin adresini ve internet sitenizde olmasını istediğiniz özellikler var ise bunları belirten bir mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra tarafınıza içerisinde Web Tasarım Fiyat Teklifimizin bulunduğu, ayrıca kullanılacak olan Teknoloji ve özellikler hakkında bilgilendirici bir mail olacaksınız.

Devamında yapılacak olan işlemlerin ve tarafların bir birlerine olan sorumluluklarını belirten protokol sözleşmesi ile iki tarafın da hakları korunacak şekilde anlaşma imza altına alınarak çalışmalara başlanır.

Websitesi Tasarım Süreci

Örnek olarak vermiş olduğunuz internet siteleri ve istemiş olduğunuz özellikler referans alınarak tasarlanacak olan Kurumsal Web Site Tasarımı için önce benzersiz ve güçlü grafiklere sahip kurumsal arayüz tasarımı yapılacaktır. İnternet siteniz bittiğinde de size nasıl görüneceği hakkında bilgi verecek olan arayüz tasarımı tarafınıza onay için gönderilecektir.

Üzerinde yapılmasını istediğiniz bir değişiklik ve revize varsa, siz arayüz tasarımını beğenip onaylayana kadar taslak üzerindeki değişiklikler devam edecektir.